Grupės


FECHTAVIMO GRUPĖS

Mūsų fechtavimo grupėse mokoma pagrindinių fechtavimo įgūdžių, disciplinos, sportinės dvasios. Grupėse išmokstama fechtavimo terminologijos, kojų darbo, puolimo ir gynybos judesių, kovos strategijos ir taktikos.

Edvino Krungolco fechtavimo klubas dalinasi patirtimi ir žiniomis, kad supažindintų jus ir jūsų vaikus su fechtavimo menu. Mes turime naudingas ir linksmas grupes visų amžiaus grupių vaikams bei suaugusiems nepriklausomai nuo lyties, sportinio ar psichologinio pasirengimo.

Fechtavimas - unikalus sportas, kuris ugdo pasitikėjimą savimi, lavina kūną ir suteikia galimybę tiesiog gerai ir įdomiai praleisti laiką.

GRUPIŲ DARBOTVARKĖ

 • Akių, kojų, rankų darbo pagrindai;
 • Distancijos kontrolė ir stebėjimas;
 • Fechtavimosi pagrindai;
 • Fechtavimasis su elektrine špaga;
 • Fechtavimosi etiketas ir garbinga kova;
 • Saugumo taisyklės ir sportinė dvasia

Nauji mokiniai įtraukiami į esamas grupes, kuriose sportuoja pradedantieji ir pažengusieji fechtuotojai. Tai yra pats efektyviausias būdas greitai suprasti, kas yra fechtavimas, priešininkas, kova ir treneris.

Pradedančiųjų grupės skirstomos į VAIKŲ ir SUAUGUSIŲJŲ.

GRUPĖS

 • Vaikų pradedančiųjų
 • Suaugusių pradedančiųjų
 • Vaikų pažengusių
 • Suaugusių pažengusių
 • Varžybinė programa

Mokymas pradedančiųjų grupėse trunka nuo 2 iki 4 mėnesių priklausomai nuo daromos pažangos.

Į pažengusiųjų grupes mokiniai patenka baigę pradedančiųjų grupes. Jie būna pasirengę mokytis papildomų fechtavimo įgūdžių bei taktikos ir nori tobulėti.

Mokymai pažengusiųjų grupėse trunka nuo 6 iki 12 mėnesių atsižvelgiant į mokinio tobulėjimą ir rezultatus. Po 12 mėnesių mokinys jau būna pasirengęs varžybinės programos etapui.

Vaikų pradedančiųjų grupė siūloma vaikams nuo 7 iki 14 metų, kurie niekada anksčiau nesifechtavo. Šioje grupėje vaikai supažindinami su fechtavimu ir suteikiamos pagrindinės žinios ir įgūdžiai reikalingi pradėti fechtuotis.

Suaugusiųjų pradedančiųjų grupė skirta suaugusiems ir paaugliams. Šioje grupėje jie supažindinami su fechtavimu ir suteikiamos pagrindinės žinios ir įgūdžiai reikalingi pradėti fechtuotis.

Vaikų ir suaugusiųjų pažengusios grupės fokusuojasi į taktinį, strateginį tobulėjimą, platesnį taisyklių ir terminų supratimą, aukštesnį psichologinį pasiruošimą. Šioje grupėje mokiniai mokomi analizuoti savo ir varžovo veiksmus, stebėti priešininką, išnaudoti savo privalumus ir nuslėpti trūkumus. Taktikos ir technikos tobulinimas grupėse ir porose.

Varžybinė programa yra aukščiausio lygio ir skirta mokiniams baigusiems pirmąsias dvi grupes. Ji susideda iš jėgos treniruočių sporto ir fechtavimo filosofijos mokymo, intensyvaus kojų ir viso kūno darbo, taktikų analizės ir privačių pamokų su treneriu.

© Edvino Krungolco fechtavimo klubas 2024